Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6223
Stary 10.08.2011, 22:08
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Moze by tak bez bluzgania co? Ogladalem pierwszy mecz w sezonie Borussi i widzac gre Goetze spokojnie mozna powiedziec, ze z nim Kuba na wstepie przegrywa czy Ci sie to podoba czy nie. Zreszta tak samo w twierdza w Bildzie. Nie musze byc od ustalania skladu by wiedziec, ze Niemiec jest lepszy od Kuby
Zobaczymy za kilka miesięcy, czy będzie grzał ławę, czy może jak w ubiegłym sezonie, będzie się z Goetze zmieniał w wyjściowym składzie. Nie można z góry zakładać, że Kuba przesiedzi na ławie w BvB po jednym meczu ligowym.
Odpowiedz cytując