Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12538
Stary 10.08.2011, 22:07
Po sezonie to za długo. Możemy nie awansować do pucharów i każdy o nim zapomni. Zreszta jakaś kontuzja w trakcie sezonu czy słabsze momenty, za duże ryzyko.
Dzisiejsza sytuacja Maora przypomina mi Małyszomanię i należy to wykorzystać, zaraz po pucharach.
Dobrze wypromować, on sam niech się dobrze pokaże na tle zespołów w fazie grupowej LM / LE i szybko opchnąć póki jego nazwisko jest gorące.
Zajebisty interes zrobimy. Za grosze kupiony, sprzedany za miliony. Byle nie mieć gorących głów i ośmieszać się z przyjęciem propozycji 3-6 mln euro. Stanowczo za mało. Daj Boże żeby jakieś Turki czy Rosjanie się trafiły , Ci drudzy to by jebnęli nawet kwotę 15 mln euro.. chociaż za Maora to nie dużo
A to czy rykoszet, czy karny nie ma najmniejszego znaczenia. Gole idą w świat.
Zaraz po pucharach sprzedać, bo potem będzie za pózno.. a takie czekanie i czekanie zawsze zle wychodzi. Przekonał się o tym między innymi Lech. Mieli szanse na zajebisty zarobek to przeciągali sprawę i sprzedali za grosze.

Cytat:
Fajnie by było jakby Stan wywalczył jeszcze jakieś procenty od jego kolejnych transferów.
Właśnie!

Takich piłkarzy po prostu nie możemy trzymać za długo. Teraz jest fantastyczny moment (faza grupowa LE / LM). Maor w zajebistej formie, piszą o nim od gadu gadu po inne pudelki.pl nawet i to trzeba wykorzystać.
Byle tylko jakaś kontuzja mu się nie przytrafiła w meczach pucharowych. Jakoś na razie mu się udaje, faulują go i faulują. I oby tak do ostatniego meczu w pucharach.
Ostatnio edytowane przez CH. : 10.08.2011 o godz. 22:17.
Odpowiedz cytując