!!IRIVER!! napisał(a):

W sumie te gole Maora trochę przyfarcone, ale to nieważne Niech się chłopak rozwija i gra możliwie najdłużej u nas, choć obawiam się, że już w zimowym okienku możemy go stracić.
|
Już jesteśmy w LE, za którą wpadnie nam kasa. Mam nadzieję, że zamiast tego będziemy w LM, za którą wpadnie nam WIĘKSZA KASA. Klub jest w na tyle dobrej sytuacji, że Maora puszczać nie musi. Stan może zabawić się w Wojciechowskiego i czekać an oferty typu 7 mln euro (na tyle wycenił Maora Szymek). Sądze, że najwcześniej sprzedamy go po tym sezonie.