Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12537
Stary 10.08.2011, 22:04
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
W sumie te gole Maora trochę przyfarcone, ale to nieważne Niech się chłopak rozwija i gra możliwie najdłużej u nas, choć obawiam się, że już w zimowym okienku możemy go stracić.
Już jesteśmy w LE, za którą wpadnie nam kasa. Mam nadzieję, że zamiast tego będziemy w LM, za którą wpadnie nam WIĘKSZA KASA. Klub jest w na tyle dobrej sytuacji, że Maora puszczać nie musi. Stan może zabawić się w Wojciechowskiego i czekać an oferty typu 7 mln euro (na tyle wycenił Maora Szymek). Sądze, że najwcześniej sprzedamy go po tym sezonie.

Odpowiedz cytując