Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2439
Stary 10.08.2011, 22:03
A ten stadion w Gdańsku będzie w nocy jakoś oświetlony? Bo jeśli tak, i odpowiednio się dobierze te podświetlenie, to to świetnie będzie wyglądało. W ogóle ten stadion piękny jest, nawet bardziej mi się podoba niż narodowy w Warszawie.
Odpowiedz cytując