Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6222
Stary 10.08.2011, 22:03
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Już przestań pier*olić! Ty nie jesteś od ustalania składu.
Moze by tak bez bluzgania co? Ogladalem pierwszy mecz w sezonie Borussi i widzac gre Goetze spokojnie mozna powiedziec, ze z nim Kuba na wstepie przegrywa czy Ci sie to podoba czy nie. Zreszta tak samo twierdza w Bildzie. Nie musze byc od ustalania skladu by wiedziec, ze Niemiec jest lepszy
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 10.08.2011 o godz. 22:07.
Odpowiedz cytując