Blaszczu16 napisał(a):

|
Już przestań pier*olić! Ty nie jesteś od ustalania składu.
|
Moze by tak bez bluzgania co? Ogladalem pierwszy mecz w sezonie Borussi i widzac gre Goetze spokojnie mozna powiedziec, ze z nim Kuba na wstepie przegrywa czy Ci sie to podoba czy nie. Zreszta tak samo twierdza w Bildzie. Nie musze byc od ustalania skladu by wiedziec, ze Niemiec jest lepszy