Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12535
Stary 10.08.2011, 22:01
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Tylko nie popadajmy w Maoromanie

Mhaifa jak tu jeszcze zaglądasz - czekamy na szerszą relację. Jak zagrał, jakie komentarze itd.
Ona już trwa Delektujmy się jego grą przez najbliższe miesiące, bo to mogą być ostatnie w barwach Wisły.
Mam nadzieję, że Stan umie tak dobrze negocjować w trakcie sprzedaży jak dobrze negocjuje w trakcie kupna
Odpowiedz cytując