Elefant napisał(a):

Tylko nie popadajmy w Maoromanie
Mhaifa jak tu jeszcze zaglądasz - czekamy na szerszą relację. Jak zagrał, jakie komentarze itd.
|
Ona już trwa

Delektujmy się jego grą przez najbliższe miesiące, bo to mogą być ostatnie w barwach Wisły.
Mam nadzieję, że Stan umie tak dobrze negocjować w trakcie sprzedaży jak dobrze negocjuje w trakcie kupna
