Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wiślacki Barwałd
Senior Member
 
 
Od: 12.2010
Skąd: Barwałd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5955
Stary 10.08.2011, 21:58
Masakra... 3,5 godziny stania po bilet ale i tak jest dobrze, bo byli i tacy co 5 godzin stali. Nauczka na przyszłośc żeby nie kupowac biletów w ostatniej chwili
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami poradze sobię sam...
Odpowiedz cytując