Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wiślacki Barwałd
Senior Member
Od: 12.2010
Skąd: Barwałd
Offline
#
5955
10.08.2011, 21:58
Masakra... 3,5 godziny stania po bilet ale i tak jest dobrze, bo byli i tacy co 5 godzin stali. Nauczka na przyszłośc żeby nie kupowac biletów w ostatniej chwili
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami poradze sobię sam...
Wiślacki Barwałd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślacki Barwałd
Znajdź inne posty napisane przez Wiślacki Barwałd