Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6675
Stary 10.08.2011, 21:39
Znowu gra na wynik ze slabymi Gruzinami. Dramatycznie, to wyglada...nasi zamiast gryzc trawe i wpakowac kilka brameczek, to spaceruja sobie na boisku. Bogu dzieki, ze mamy klasowych bramkarzy, bo wynik moglby byc inny, a biorac na uwage fakt, ze powazny przeciwnik stworzy sobie zdecydowanie wiecej sytuacji... Caly czas czekam z niecierpliwoscia na sprawdziany generalne z Niemcami, Anglikami, Hiszpanami, Wlochami czy Brazylia. Wtedy sie okaze co zbudowal Smuda(o ile przeciwnicy potraktuja ten mecz powaznie). Hmm, tak w ogole, to co w kadrze robia tacy pilkarze, jak Pawlowski, Wojtkowiak, Rybus? Pierwszy to podobno wielki talent(a facet ma 25 lat! i niczym nie wyroznia sie w lidze), drugi ma 27(?) i cala kariere gra w Polsce(i to w dodatku przecietnie) bo zaden klub zagraniczny go nie chce, a trzeci to rezerwowy Legii . Gdzie np. Borysiuk czy Rzezniczak? Obaj chwaleni przez wszystkich, a graja jakies ogorki.

P.S - I kiedy zostanie odstrzelony ten paralita Jodlowiec? W naszej lidze kreca nim niemilosiernie, a co dopiero na arenie miedzynarodowej. Mowie nie jemu i innym Sadlokom. Jest Glowacki, jest Zewlakow, jest Dudka...
Odpowiedz cytując