Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2438
Stary 10.08.2011, 21:34
Taki parking to super sprawa. Rozumiem, że pod tym materiałem nie ma, żadnego betonu, który blokowałby odpływ wody? Przy złej(czyt braku) kanalizacji i wyasfaltowaniu całego terenu przy naszych opadach robiłoby się ładne jeziorko na tym terenie.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując