Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6673
Stary 10.08.2011, 21:34
Oglądałem drugą połowę dzisiejszego meczu , fantastyczna atmosfera , jak to powiedział Iwański Niemcy , Holendrzy i Hiszpanie z pewnością wyjdą grać na miękkich nogach
Ostatnio edytowane przez Mareq : 10.08.2011 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując