Mrsnh napisał(a):

Hmm. U nas Maor i Dudu, w Legii Ohayon,a ten czwarty to gdzie gra?
btw. Brawo Maor za bramki w reprezenacji. Graj tam chlopie jak najlepiej! mistrz.
|
Idan Shriki - Gornik Zabrze. Ale i tak Maor jest jedyny w swoim rodzaju - reszta to kopia
