Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12520
Stary 10.08.2011, 21:15
Mrsnh napisał(a):Wyświetl post
Hmm. U nas Maor i Dudu, w Legii Ohayon,a ten czwarty to gdzie gra?

btw. Brawo Maor za bramki w reprezenacji. Graj tam chlopie jak najlepiej! mistrz.
Idan Shriki - Gornik Zabrze. Ale i tak Maor jest jedyny w swoim rodzaju - reszta to kopia
Odpowiedz cytując