Bronex napisał(a):

|
Zauważyliście ,że odkąd Wisła ściągnęła Meliksona ( i teraz Bitona) to teraz wszystkie polskie kluby coś zyglują z tymi Żydami. Już jest ich 4 naszej lidze a szykują się kolejni. Prym w papugowaniu Wisły wiedzie Legia i Jóźwiak.
|
Hmm. U nas Maor i Dudu, w Legii Ohayon,a ten czwarty to gdzie gra?
btw. Brawo Maor za bramki w reprezenacji. Graj tam chlopie jak najlepiej! mistrz.