Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12519
Stary 10.08.2011, 21:14
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Zauważyliście ,że odkąd Wisła ściągnęła Meliksona ( i teraz Bitona) to teraz wszystkie polskie kluby coś zyglują z tymi Żydami. Już jest ich 4 naszej lidze a szykują się kolejni. Prym w papugowaniu Wisły wiedzie Legia i Jóźwiak.
Hmm. U nas Maor i Dudu, w Legii Ohayon,a ten czwarty to gdzie gra?

btw. Brawo Maor za bramki w reprezenacji. Graj tam chlopie jak najlepiej! mistrz.
Odpowiedz cytując