Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5952
Stary 10.08.2011, 21:11
cris21 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie: chce kupić koledze bilet na Apoel ale kolega mieszka bardzo daleko od krakowa i nie posiada karty kibica, ma skończone 18 lat. I czy związku z tym mogę mu kupić bilet podając jego dane w strefie kibica? Czy musi osobiście?
Z góry wielkie dzięki
Musisz podać Imię, Nazwisko i PESEL. Szkoda że nie czytasz tematu, wszystko jest opisane.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując