cris21 napisał(a):

Mam pytanie: chce kupić koledze bilet na Apoel ale kolega mieszka bardzo daleko od krakowa i nie posiada karty kibica, ma skończone 18 lat. I czy związku z tym mogę mu kupić bilet podając jego dane w strefie kibica? Czy musi osobiście?
Z góry wielkie dzięki
|
Musisz podać Imię, Nazwisko i PESEL. Szkoda że nie czytasz tematu, wszystko jest opisane.