Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12512
Stary 10.08.2011, 20:57
I dobrze się stało !!! Niech Maor Melikson strzela i gra jak najlepiej dla Izraela. Dla swojej OJCZYZNY!!! Wpychanie na siłę do reprezentacji Polski tego chłopaka to grzech i brak przyzwoitości. Fajnie jakby był jakiś człowiek urodzony nad Wisłą z takimi umiejętnościami ale nie działajmy wbrew porządkowi naturalnemu.
Odpowiedz cytując