|
I dobrze się stało !!! Niech Maor Melikson strzela i gra jak najlepiej dla Izraela. Dla swojej OJCZYZNY!!! Wpychanie na siłę do reprezentacji Polski tego chłopaka to grzech i brak przyzwoitości. Fajnie jakby był jakiś człowiek urodzony nad Wisłą z takimi umiejętnościami ale nie działajmy wbrew porządkowi naturalnemu.
|