|
W sobotę mam zamiar nabyć karnet na C. Mogą być jeszcze na ten sektor bilety na APOEL? Bardzo prosiłbym Pana Witka (jak i również innych statystyków) oraz tych, którzy bilety nabyli dzisiaj w ostatnich chwilach sprzedaży o informację jedynie odnośnie trybuny północnej.
Dzięki za info.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|