|
Jak cenię Meliksona tak życzę mu świetnej gry w reprezentacji jego kraju - Izraela, a nie naszej.
Faktycznie, strona związku izraelskiego podaje, że Maor strzelił dwie bramki - gratulacje Maor
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|