Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12505
Stary 10.08.2011, 20:43
Brawo Maor!
Odejśc odejdzie to nieuniknione. Niech jego wartość wzrasta i wzrasta a po pucharach go opchnąć za grube miliony.
A grając w naszej reprezentacji tylko by się zmarnował i cofnął w rozwoju.
Odpowiedz cytując