|
I ch*j z tym.
Naprawdę myślicie, że zawodnika, który wszedł w 52 minucie, a później strzela 2 bramki nie powoła do el.Euro2012?
Dla mnie to już koniec. I dobrze, bo po "rozmowie" alfonsa już się zacząłem wku*wiać.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|