Lacrima napisał(a):

|
Niestety nie koniec, bo to nie jest spotkanie o punkty...
|
koniec bo już widze jak Melikson zagra w naszej biedronce, skoro będzie miał pewne miejsce w reprezentacji SWOJEGO kraju i bardzo dobrze. Melex nie jest szmaciarzem jak polanski i inne wynalazki