Wyświetl pojedynczy post
ItaloPolak
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12496
Stary 10.08.2011, 20:35
Według naszej strony na Facebooku strzelił 2 gole. Brawo Maor !

@ WiślakMyślenice: Kolego, Maor dalej może grac dla Polski wszystko przez reforme która miała miejsce rok temu.
Ostatnio edytowane przez ItaloPolak : 10.08.2011 o godz. 20:38.
Odpowiedz cytując