Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
ItaloPolak
Member
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen
Offline
#
12496
10.08.2011, 20:35
Według naszej strony na Facebooku strzelił 2 gole. Brawo Maor !
@ WiślakMyślenice: Kolego, Maor dalej może grac dla Polski
wszystko przez reforme która miała miejsce rok temu.
Ostatnio edytowane przez ItaloPolak : 10.08.2011 o godz. 20:38.
ItaloPolak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ItaloPolak
Znajdź inne posty napisane przez ItaloPolak