|
Banita
Offline
|
#5940

10.08.2011, 20:18
|
Cytat:
|
Po południu Wisła poinformowała, że od czasu powrotu na Reymonta (niespełna rok temu) klub jednego dnia nie sprzedał tylu biletów. Dokładnej liczby nie sprawdzono, bo mogłoby to zaburzyć pracę systemu, który i bez tego został poddany ostremu testowi. W środę sprzedaż miała trwać do godz. 20, ale wszyscy stojący jeszcze o tej godzinie w kolejce mieli wejść do środka i tam czekać na swoją kolej. W klubie szacowano, że ostatni fani Strefę Kibica opuszczą o godz. 22. W czwartek sprzedaż zaczyna się o godz. 11.
|
Info z GW.
|
|