Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6664
Stary 10.08.2011, 20:11
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
na przyklad tak jak niejaki Miroslav Klose



Ja tam niewierze, ze w z naszej kadry mozna sie gdzies wypromować szczegolnie grając na turnieju typu euro czy world cup gdzie jestesmy notorycznie chłopcami do bicia. Jedyny przyklad jaki mi przychodzi do glowy to Jelen ale on gral w slabym polskim klubie i byl dosyc tani, a Polanski juz gra w Bundeslidze i pewnego poziomu nie przeskoczy.
To że jesteś reprezentantem poprawia twoją pozycję choćby w negocjacjach kontraktowych, z tego co kojarzę w lidze francuskiej x kwoty kontaktu jest uzależnione w wielu przypadkach od gry w reprezentacji kraju. Historia z jakiegoś meczu na C+

Klose powiedział wprost, krótka piłka czekam na Niemcy. A ten lawirant, za rok powiem, a jeszcze chwilę.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując