Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5936
Stary 10.08.2011, 20:02
Chyba nie sądzicie że kolejki są takie bo gramy z ... z Apoelem. Po prostu to już 4 runda i choćbyśmy grali z zespołem pokroju Skonto Rygo to też byłyby takie kolejki. W fazie grupowej (daj Bóg) będzie podobnie, bez względu na to czy będziemy grać z Barceloną czy Rubinem Kazań.

Kupować bilety na mecz z Zagłębiem!
Ostatnio edytowane przez CH. : 10.08.2011 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując