legol napisał(a):

Z tego co wiem nie ma tak że masz karnet to nie musisz stać. Niestety poziom pokemoństwa w kolejce dramatyczny.
Oczywiscie kasa z biletami na Zaglebie nie byla jakos specjalnie oblegana.
|
Jakbyś przybył wczoraj(lub wcześniej), to byś nie stał, bo wczoraj jeszcze mogli kupić tylko karnetowcy. Ale przyznam, że takich jaj się nie spodziewałem, że takie tabuny będą Co do "innych" kupujących - tekst o Omonii N. roz"ebał mnie na łopatki
Cytat:
|
No to pozostaje mieć nadzieję że największe kolejki były dzisia a jutro i pojutrze (np. przed meczem) można będzie kupić bezproblemowo bilet (np. 1 godzinka)
|
- nie liczyłbym na to. Zważ, że już dzis były takie tłumy, a im bliżej meczu, tym ludzi więcej (zawsze). Poza tym niby dziś 10-ty czyli część ludzi jeszcze przed wypłatą (w sensie, że jeszcze nie mają ich na koncie), na jutro już każdy na to będzie miał. Wg mnie na C jutro już biletów nie będzie.