Ja nie wiem o czym Wy tu w ogóle mówicie. Jedni będą kibicować wszystkim polskim drużynom w pucharach, inni tylko Wiśle, Lechii, Śląskowi i ewentualnie Jadze, a inni tylko Wiśle. Będzie tak niezależnie od tego czy będziecie się tu kłócić do jutra czy nawet do dnia ostatecznego
