Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.08.2011, 19:53
Ja nie wiem o czym Wy tu w ogóle mówicie. Jedni będą kibicować wszystkim polskim drużynom w pucharach, inni tylko Wiśle, Lechii, Śląskowi i ewentualnie Jadze, a inni tylko Wiśle. Będzie tak niezależnie od tego czy będziecie się tu kłócić do jutra czy nawet do dnia ostatecznego
Odpowiedz cytując