|
Przeniosłem tę dyskusje do oddzielnego tematu, zeby nie zaśmiecac innych. To nie znaczy, że będe tolerował pyskówki i wzajemne obrazanie sie.
Wyedytujcie więc swoje, co bardziej ryzykowne posty, bo zaczną sie bany.
Czas, start....
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|