Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4256
Stary 10.08.2011, 19:33
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Kolega które cytowałeś nie pisał o oglądaniu w HD (widzenie w HD) tylko oglądaniu programu nadawanego w HD i się nie mylił.
To po chooj takie rozkminki jak prograny w HD i w zwyklej rozdzielczosci nadawane sa rownolegle na innych kanalach.
Po co kupowac dekoder HD placic za kanaly w HD ja sie ma zwykly kineskopowy telewizor

Informacja byla podana ze N transmituje w HD a POl-siet(sat) w zwyklej ot do wyboru do koloru
,
Odpowiedz cytując