Zwierze napisał(a):

|
Kolega które cytowałeś nie pisał o oglądaniu w HD (widzenie w HD) tylko oglądaniu programu nadawanego w HD i się nie mylił.
|
To po chooj takie rozkminki jak prograny w HD i w zwyklej rozdzielczosci nadawane sa rownolegle na innych kanalach.
Po co kupowac dekoder HD placic za kanaly w HD ja sie ma zwykly kineskopowy telewizor
Informacja byla podana ze N transmituje w HD a POl-siet(sat) w zwyklej ot do wyboru do koloru