Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5920
Stary 10.08.2011, 19:13
W.I.N.C.H.E.R napisał(a):Wyświetl post
Nestety sprzedaż biletów średnio zorganizowana... 4,5 godz. stania, sytuacja niezmienna przez cały dzień, kolejka o 18:30 nie była wcale krótsza niż o 14.
Nie rozumiem dlaczego nałożyła się sprzedaż biletów dla karnetowców z wolną sprzedażą. Po to kupuję karnet, żeby nie stać w kolejce. Poważne niedopatrzenie ze strony organizatorów.
Co Ty pleciesz? miałeś 4 dni na wykupienie miejsca ze swojego karnetu do dnia 10 sierpnia.

Z tego co pamiętam, każdy kto ma karnet może podejśćbez kolejki do kas. Sam tak nie raz robiłem.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując