W.I.N.C.H.E.R napisał(a):

Nestety sprzedaż biletów średnio zorganizowana... 4,5 godz. stania, sytuacja niezmienna przez cały dzień, kolejka o 18:30 nie była wcale krótsza niż o 14.
Nie rozumiem dlaczego nałożyła się sprzedaż biletów dla karnetowców z wolną sprzedażą. Po to kupuję karnet, żeby nie stać w kolejce. Poważne niedopatrzenie ze strony organizatorów.
|
Co Ty pleciesz? miałeś 4 dni na wykupienie miejsca ze swojego karnetu do dnia 10 sierpnia.
Z tego co pamiętam, każdy kto ma karnet może podejśćbez kolejki do kas. Sam tak nie raz robiłem.
