Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2436
Stary 10.08.2011, 18:38
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Chyba jednak malo widziales Przy Arena auf Schalke tez jest parking na trawie, tyle ze tam jest to zwykly trwanik - tak jakbys postawil auto na bloniach.. Ale jest to duzo lepsze, tansze i ladniejsze niz moze asfaltu...
Takie coś jest dobre do momentu pierwszego deszczu. Jeśli będzie ulewa, tłum ludzie zaparkuje auta, to sa po kolana ubabrani w błocie, a i z trawki nici.
Odpowiedz cytując