KaSzTaN napisał(a):

Chyba jednak malo widziales Przy Arena auf Schalke tez jest parking na trawie, tyle ze tam jest to zwykly trwanik - tak jakbys postawil auto na bloniach.. Ale jest to duzo lepsze, tansze i ladniejsze niz moze asfaltu...
|
Takie coś jest dobre do momentu pierwszego deszczu. Jeśli będzie ulewa, tłum ludzie zaparkuje auta, to sa po kolana ubabrani w błocie, a i z trawki nici.