Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4254
Stary 10.08.2011, 18:34
Wicked napisał(a):Wyświetl post
Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Do oglądania kanałów w HD potrzebny jest dekoder HD, telewizor może być zwykły kineskopowy. Dekodery HD posiadają również wyjścia analogowe (scart - zwane też euro) które można podłączyć do prawie każdego telewizora. Co prawda jakość będzie na poziomie zwykłego Nsport czyli PAL (no może trochę lepsza), ale nie ma technicznych przeszkód do oglądania kanałów nadawanych w HD na kineskopach

Zeby ogladac w HD trzeba

1 Miec w pakiecie kanaly HD
2 Posiadac dekoder HD
3 Posiadac telewizor HD
4 Kabel HDMI

I wes przeczytaj swoj post jeszcze raz wyjzdz z domu odetchnij swiezym powietrzem wroc i przeczytaj jeszcze raz, to sam nie uwierzysz w to co napisales.
Jak nie masz o czyms pojecia to nie pisz i nie siej zametu

Przem napisał(a):Wyświetl post
Witam,
czy jest jakaś opcja wykupienia abonamentu w serwisie Live Ekstraklasa za funciaki, a nie eurosy (mimo, że pomieszkuję w strefie EUR)? W końcu 3 GBP to trochę mniej niż 4 EUR
A co mamusia dal 5 funtow kieszonkowego?
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 10.08.2011 o godz. 18:48.
,
Odpowiedz cytując