Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
5915
10.08.2011, 18:33
danpe_
napisał(a):
Czego?
Żadnego loginu ani hasła nie dostałem, nikt się o niczym takim nie zająknął wystawiając mi kartę.
na potwierdzeniu wydania KK masz wszystko
zielak14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zielak14
Znajdź inne posty napisane przez zielak14