Pan Jotka napisał(a):

O matko!!!! To ze mnie burak...choć przyznam, że pierwszy raz widzę coś takiego, a troche widziałem. Chylę czoła przed pomysłodawcą. Czyli teraz bydło może parkować na trawniku i nie będzie nikomu szkodzić
|
Chyba jednak malo widziales

Przy Arena auf Schalke tez jest parking na trawie, tyle ze tam jest to zwykly trwanik - tak jakbys postawil auto na bloniach.. Ale jest to duzo lepsze, tansze i ladniejsze niz morze asfaltu...