wiślak 86 napisał(a):

|
W sumie zim zum ma rację. ja wczoraj bez żadnej kolejki kupiłem bilet ale dziwię się że w klubie nie pomyśleli aby otworzyć specjalne okienko dla osób kupujących bilet na Zagłębie i dla karnetowców. bo tak to się nałożyły 2terminy i wszyscy wymieszani.
|
nie wiem czy ktos ci odpowiedzial bo nie czytalem dalej ale Jedno okienko jest tylko na Zagłebie, przynajmniej tak bylo jak kupowałem pol godziny temu.
apropo, mój rekord stania chyba, 4,5h !!!!! Zfrajerzyłem bo mam karnet i mogłem wcześniej, cóż. Ale i tak 10 kas srednio a ludzie stoją po kilka minut. Jednej lasce to nawet brawo bili jak wyszła z budynku bo stała przy kasie z 10 minut.