Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5911
Stary 10.08.2011, 18:24
NHwiernyTS napisał(a):Wyświetl post
Ponad 4 godziny stać za biletem, ale czego się nie robi dla Wisły. Choć wiadomo tak to jest jak się zostawia wszystko na ostatnią chwilę moja wina. Kolejka od 11 do 15 o której dostałem bilet taka sama pod ul. Reymonta.
Ludzie niektórzy się rzucili jakby grała Barcelona, martwi tylko "jacy" to ludzie, przykład: stoję już blisko kas i podchodzi do mnie starszy gość pyta czy to kolejka po bilety na OMONIE i ile kosztują ( w dodatku pyta o sektor C)! No ludzie ku...
Może mu chodziło o stare C
Odpowiedz cytując