Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50953
Stary 10.08.2011, 18:18
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tego Stachowiaka - mogl byc przyzwoity i w miare tani drugi bramkarz ciagle z perspektywami rozwoju. No i zawsze to jakis kolejny Polak
Adaś przypomniał sobie ze niestety został konfidentem i juz w trakcie rozmów sie zorientował ze chyba lipa.
Gdyby nie ten argument, byłby w Wiśle.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując