dynek.pl napisał(a):

Szkoda tego Stachowiaka - mogl byc przyzwoity i w miare tani drugi bramkarz ciagle z perspektywami rozwoju. No i zawsze to jakis kolejny Polak
|
Adaś przypomniał sobie ze niestety został konfidentem i juz w trakcie rozmów sie zorientował ze chyba lipa.
Gdyby nie ten argument, byłby w Wiśle.