palikot napisał(a):

Jedynie co w tej kolejce fajnego, to ze w zasadzie ciezko bylo znaleźć tam zelkow lanserow i odpicowanych maniur... same kibolskie mordy, z nielicznymi wyjatkami - co cieszy 
moze w koncu bedzie wiekszosc stadionu żylaa a nie tylko jeden sektor...
|
A co to na Litexie echo się odbijało od G?
