Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5909
Stary 10.08.2011, 18:17
palikot napisał(a):Wyświetl post
Jedynie co w tej kolejce fajnego, to ze w zasadzie ciezko bylo znaleźć tam zelkow lanserow i odpicowanych maniur... same kibolskie mordy, z nielicznymi wyjatkami - co cieszy
moze w koncu bedzie wiekszosc stadionu żylaa a nie tylko jeden sektor...
A co to na Litexie echo się odbijało od G?
Odpowiedz cytując