Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1534
Stary 10.08.2011, 18:08
farciarz napisał(a):Wyświetl post
Czy ma ktoś i mógłby wrzucić magazyn T-Mobile Ekstraklasy z Polsatu Futbol z niedzieli 07.07.2011 Bardzo bym prosił
Cytat:
Magazyn.T.Mobile.Ekstraklasy.07.08.2011.DVBRip.Xvi D.PL-Rogall.avi

Plik : 284 MB (284 MB), czas 0:31:16, rodzaj: AVI, 1 ścieżka(i) audio, jakość 53 %, MEncoder SVN-r29214(20090422-gcc4.3.3), ,
Video : 270 MB, 1209 Kbps, 25.0 fps, rozdz. 624*352 (16:9), XVID = XVID Mpeg-4, Obsługiwane
Audio : 14.30 MB, 64 Kbps, 22050 Hz, 2 kanał(y), 0x55 = MPEG Layer-3, CBR, , Obsługiwane
Kod:
http://www.filesonic.pl/file/1619064534/Magazyn.T.Mobile.Ekstraklasy.07.08.2011.DVBRip.XviD.PL-Rogall.avi
Odpowiedz cytując