Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 10.08.2011, 18:00
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Na wojnie pewnie też nie, bo kogo dobro Polski obchodzi przecie? Ogony podkulą i myk za granicę
Patrioci.



A ty co czujesz jak śpiewasz:

"Nie rzucim ziemi skąd nasz ród...
...
Nie damy miana Polski zgnieść
Nie pójdziem żywo w trumnę
W Ojczyzny imię, na jej cześć
Podnosi czoła dumne.

Odzyska ziemi dziadów wnuk!
Tak nam dopomóż Bóg"


Prędzej trzymać będę kciuki za to co Polskie, niż za to co Tureckie czy bolszewickie.
Uderzasz w bardziej patetyczne tony niż Sienkiewicz. Serio.
Przed oczyma duszy mojej mam obraz faceta, który w jednej ręce dzierży chorągiew króla Jagiełły, a w drugiej miniaturkę obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej i ogląda w telewizji mecz Legii czy Lecha. Ubrany oczywiście w królewską purpurę, a wszystko okraszone jest polską strawą w postaci chleba ze smalcem, kwaśnicy i golonki.

A po skończonej połowie przychodzi do ciebie twoja dziewoja i mówiąc: "daj ać ja pokibicuję a ty poczywaj" siada na fotelu, podczas gdy ty pokładasz się na szezlongu i zapadasz w sen jak Izabela Łęcka. Śniąc oczywiście o sukcesach polskich drużyn.
Odpowiedz cytując