Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maxipiter
Banita
Od: 09.2005
Offline
#
4252
10.08.2011, 17:52
Badyl1999
napisał(a):
Ale Polsat wyrypał całe ITI najpierw z meczami ekstraklasy a teraz z Ligą Mistrzów!!
Widać jakie łajzy sponsorują Legie
Dobrze, że wyrypał. Chciałbyś oglądać mecz Wisły na "N" z komentarzem red. Kalinowskiego? Bo ja nie!!!
maxipiter
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maxipiter