Wyświetl pojedynczy post
maxipiter
Banita
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4252
Stary 10.08.2011, 17:52
Badyl1999 napisał(a):Wyświetl post
Ale Polsat wyrypał całe ITI najpierw z meczami ekstraklasy a teraz z Ligą Mistrzów!!

Widać jakie łajzy sponsorują Legie
Dobrze, że wyrypał. Chciałbyś oglądać mecz Wisły na "N" z komentarzem red. Kalinowskiego? Bo ja nie!!!
Odpowiedz cytując