Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 10.08.2011, 17:47
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Więc w sumie mnie to wali,kibicujcie komu chcecie i tak na stadionie sie zapewne nie spotkamy.
Na wojnie pewnie też nie, bo kogo dobro Polski obchodzi przecie? Ogony podkulą i myk za granicę
Patrioci.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
powiedz mi tak
Spiewasz na stadionie np. "Tylko Wisła Kraków Nasz TS" ?

.
A ty co czujesz jak śpiewasz:

"Nie rzucim ziemi skąd nasz ród...
...
Nie damy miana Polski zgnieść
Nie pójdziem żywo w trumnę
W Ojczyzny imię, na jej cześć
Podnosi czoła dumne.

Odzyska ziemi dziadów wnuk!
Tak nam dopomóż Bóg"


Prędzej trzymać będę kciuki za to co Polskie, niż za to co Tureckie czy bolszewickie.
Odpowiedz cytując