Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
5905
10.08.2011, 17:47
10 kas to zdecydowanie za mało... powinno być dużo więcej przynajmniej w takich dniach... 4-5h w kolejce stać to nieporozumienie...
zielak14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zielak14
Znajdź inne posty napisane przez zielak14