Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23227
Stary 10.08.2011, 17:45
Gdy podłączam MP3 lub pendrive'a do kompa, on go nie widzi, nie ma żadnej ikony o dysku wymiennym. Jeszcze wczoraj wszystko było okej. Jest dźwięk podłączania i odłączania sprzętu ale komputer jakby go nie widział. Wiecie może o co chodzi
Odpowiedz cytując