|
Kazdy ma w sercu ojczyzne i swoja mala ojczyzne. Tak trudno to zrozumiec?
Szanujcie swoje korzenie, ludzi ktorzy dla waszych miejsc byli wielcy i siebie samych.
Sorry ale musze spytac, czy kilka osob z tad to polgowki ?
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|