Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12466
Stary 10.08.2011, 17:31
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ale niestety w Polsce robi mu się niezłe pranie mózgu w tej kwestii a chłopak nie wygląda na wielce związanego z Izraelem.
Gdyby nie miał obiekcji to już dawno publicznie powiedział by - 'tylko Izrael' i było by po temacie.A tu z dyzmą się spotyka i jest cisza czyli nie odmówił

Jest proste rozwiązanie ale tu wszystko zależy od trenera Izraela i od Maora - musi dostać szanse w meczu z Wybrzeżem, musi ją wykorzystać, musi dostać kolejne powołanie i musi zagrać choćby sekundę w meczu eliminacji do ME.

Wtedy sprawa definitywnie zdechnie - inaczej to niestety może być kiepsko bo dyzma już się cały ślini a 'podpowiadaczy' którzy chcą go widzieć w naszej reprezentacji jest wielu.
Ludzie nie róbcie jaj bo za chwilę dojdzie do tego że Maor będzie musiał przepraszać za to że nie określił jasno w której reprezentacji chce grać. Owszem jakiś czas temu zawodnik nie powiedział jednoznacznie czy widzi siebie w reprezentacji Polski. Ale później otrzymał jedno powołanie do kadry Izraela, teraz kolejne i temat powinien być zakończony. Ale u nas nastały dziwne czasy że za chwilę zawodnicy którzy trafią do tej ligi najpierw będą musieli się deklarować czy chcą grać dla reprezentacji Polski.
Smudzie po powołaniu Polanskiego się oberwało, kilka osób zauważyło że skoro powołujemy takich zawodników i dodatkowo czekamy na Arbolede czy Perquisa to dlaczego nie powołać zawodnika który to obywatelstwo już ma i nie starał się o nie tylko dlatego żeby zagrać na Euro. Dodatkowo dobre występy w el. LM i Smuda musi reagować. Zamienili dwa słowa, Smuda powie że rozmawiał a za miesiąc doda że się starał ale Melikson wybrał inną reprezentację. Smuda już ma gotowy skład reprezentacji i nic nie zmienimy, jakby Maora chciał w tej reprezentacji to goniłby za nim jak za Boenishem, Polanskim, Arboledą czy Perquisem.
Odpowiedz cytując