|
Gdyby mogl grac dla Niemiec, to by dla nich gral, wypromowac chce sie, zgarnac kase za wystepy ( tak, za to jest kasa ) i zagrac sobie w euro bo pewny jest miejsca.
Tyle w temacie. Ten dziad powinien dostac w ryj, zostac wygwizdanym i pogonionym.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|