Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4655
Stary 10.08.2011, 16:49
Ja jestem ciekaw jak Apoel sobie poradzie z taką taktyka jaką zastosowaliśmy w meczu z Litexem żę będą mieli mało przestrzeni do grania. Jak oglądałęm ich 2 ostatnie mecze z necie to rywale pozostawiali im takie wyrwy na boisku że mogli sobie biegać gdize chcieli a bramki były stracone w frajerski sposób.Piszcie jak chcecie ale wedłóg mnie Apoel jest minimalnie lepszy od Litexu z tego powodu że ma jakieś doświadczenie na arenie międzey narodowej.
Odpowiedz cytując