Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5896
Stary 10.08.2011, 16:47
NHwiernyTS napisał(a):Wyświetl post
Ludzie niektórzy się rzucili jakby grała Barcelona, martwi tylko "jacy" to ludzie, przykład: stoję już blisko kas i podchodzi do mnie starszy gość pyta czy to kolejka po bilety na OMONIE i ile kosztują ( w dodatku pyta o sektor C)! No ludzie ku...
Krew mnie zalewa...Ciekawe ilu nas będzie na Zagłębiu w sobotę...
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując