NHwiernyTS napisał(a):

Ludzie niektórzy się rzucili jakby grała Barcelona, martwi tylko "jacy" to ludzie, przykład: stoję już blisko kas i podchodzi do mnie starszy gość pyta czy to kolejka po bilety na OMONIE i ile kosztują ( w dodatku pyta o sektor C)! No ludzie ku...
|
Krew mnie zalewa...Ciekawe ilu nas będzie na Zagłębiu w sobotę...