Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Badyl1999
Junior Member
Od: 07.2009
Skąd: Krakowa
Offline
#
4251
10.08.2011, 16:43
qqq_b
napisał(a):
Każdy mecz WIsły w fazie grupowej LM będzie na otwartym Polsacie. Koniec i kropka.
Ale Polsat wyrypał całe ITI najpierw z meczami ekstraklasy a teraz z Ligą Mistrzów!!
Widać jakie łajzy sponsorują Legie
Nowe rozdanie
Badyl1999
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Badyl1999
Znajdź inne posty napisane przez Badyl1999