Wyświetl pojedynczy post
Badyl1999
Junior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4251
Stary 10.08.2011, 16:43
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Każdy mecz WIsły w fazie grupowej LM będzie na otwartym Polsacie. Koniec i kropka.

Ale Polsat wyrypał całe ITI najpierw z meczami ekstraklasy a teraz z Ligą Mistrzów!!

Widać jakie łajzy sponsorują Legie
Nowe rozdanie
Odpowiedz cytując