Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2433
Stary 10.08.2011, 16:42
O matko!!!! To ze mnie burak...choć przyznam, że pierwszy raz widzę coś takiego, a troche widziałem. Chylę czoła przed pomysłodawcą. Czyli teraz bydło może parkować na trawniku i nie będzie nikomu szkodzić
Odpowiedz cytując